Nasza Kadra

Anna WIDZ

Instruktor Nauki jazdy kat. AM, A1, A2, A, B1, B. Pasja – to słowo najlepiej oddaje nastawienie Pani Ani do nauki jazdy. W każdego kandydata na kierowcę wkłada wiele serca oraz energii. Jest nie tylko instruktorem, ale i również wykładowcą w naszym ośrodku. Laureat między innymi takich nagród jak Instruktor Nauki Jazdy roku 2020 na całym Podkarpaciu!

Anna serafin-gramek

Instruktor Nauki jazdy kat. B1, B. Od dziecka zakochana w motoryzacji.  Za cel  w pracy stawia, by nauczać tak aby kursant był świadomym i odpowiedzialnym kierowcą.  Kursanci cenią sobie otwartość Pani Ani, komunikatywność, a przede wszystkim poczucie humoru. Gwarantuje przyjacielską atmosferę podczas zajęć praktycznych, przy niej zapomnicie o stresie.

tomasz gramek

Instruktor Nauki jazdy kat. B1, B. Człowiek z poczuciem humoru. Pasjonat motoryzacji od kołyski. Prywatnie fan siatkówki. 

andrzej słapczyński

Instruktor Nauki jazdy kat. B1, B.  Od 2009 roku nieprzerwanie uczestniczy w szkoleniach kolejnych kursantów. Z wykształcenia mgr wychowania technicznego ze specjalnością: elektrotechnika z informatyką. Cierpliwy, komunikatywny, z wesołym przyjaznym usposobieniem. Interesuje się motoryzacją i sportem, a ulubione hobby to wędkarstwo.

damian szewczyk

Instruktor Nauki jazdy kat. B1, B. 

wojciech starczak

Instruktor Nauki jazdy kat. B1, B. oraz instruktor wózków widłowych, HDS. Wojtek wkłada całe serducho, aby w przyjacielskiej atmosferze i bez stresu przekazać wiedzę przyszłemu kierowcy. Wieloletnia praktyka oraz lata przeprowadzonych zajęć teoretycznych tworzą z niego świetnego trenera dla wszystkich przyszłych operatorów urządzeń technicznych – co skutkuje świetnymi wynikami podczas egzaminów.

MARCELI SZOT

Instruktor Nauki jazdy kat. AM, A1, A2, A, B1, B. 

KRZYSZTOF BAZIŃSKI

Instruktor Nauki jazdy kat. AM, A1, A2, A, B1, B. W szkoleniu przyszłych kierowców zależy mu na solidnych podstawach. Uwielbia dzielić się doświadczeniem, aktualną wiedzą oraz humorem. Z pewnością potrafi nawiązywać kontakt z każdym chętnym i gotowym do nauki przyszłym kierowcą.

romuald szymański

Instruktor Nauki jazdy kat. AM, A1, A2, A, B1, B. Doświadczenie, spokój, cierpliwość oraz opanowanie te słowa najlepiej oddają podejście Pana Romualda do kandydatów na kierowców. Indywidualne podejście do każdego kursanta skutkuje bardzo dobrą zdawalnością. 

janusz wdowiak

Instruktor Nauki jazdy kat. AM, A1, A2, A, B1, B.  Cierpliwość, komunikatywność oraz umiejętność tworzenia dobrej relacji instruktor – kursant, to tylko niektóre z zalet Pana Janusza. Prywatnie fan motoryzacji i pieszych wycieczek, z poczuciem humoru i dystansem do siebie.

marek smoliński

Instruktor Nauki jazdy kat. AM, A1, A2, A, B1, B, B+E, C, C+E, D. Z wykształcenia mechanik maszyn numerycznych z pasji i zamiłowania od 24 lat instruktor nauki jazdy wszystkich kategorii prawa jazdy. Człowiek dużej cierpliwości i spokojnego usposobienia co przekłada się na kolejne pokolenia szkolonych kursantów, metod wiele cel jeden by kierowcy jeździli bezpiecznie i byli dobrzy dla siebie.

marek tomczyk

Instruktor Nauki jazdy kat. AM, A1, A2, A, B1, B, B+E, C, C+E, D. Z wykształcenia mgr inż. logistyki oraz pedagog. Wielki fan nowinek motoryzacyjnych. Specjalista od spraw przewozów towarów niebezpiecznych (ADR). Ukończony kurs techniki jazdy oraz egzaminatora kat. B. Prywatnie – śmieszek i człowiek o wielkim dystansie do siebie.   

ryszard małecki

Instruktor Nauki jazdy kat. AM, A1, A2, A, B1, B, B+E, C, C+E, D. Szkoli nieprzerwanie od 1986, co daje gwarancję fachowości i skuteczności przeprowadzonego szkolenia. Ceniony przede wszystkim za zaanagażowanie, ogromne doświadczenie i udzielanie dobrych rad.

robert łacki

Instruktor Nauki jazdy kat. B+E, C, C+E. 

przykładowe zdjęcie

marta drozd

Instruktor Nauki jazdy kat. B1, B. Wymaga od siebie, bo dopiero wtedy może wymagać od kursantów. Konsekwentnie traktuję kandydatów na kierowców, kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo i znajomość zasad obowiązujących w ruchu drogowym. Komunikatywność to jej drugie imię.

przykładowe zdjęcie

izabela pawelec

Instruktor Nauki jazdy kat. B1, B.